NASZA OFERTA

Kopiujemy materiały czarno-białe i kolorowe, we wszystkich formatach - od wizytówkek do formatu A0. Oferujemy szeroki zakres usług kserograficznych, które wykonujemy na urządzeniach najlepszych światowych firm.

Drukujemy dokumenty z większości popularnych programów. Przyjmujemy dokumenty w formatach JPG, TIFF, CDR (do wersji CorelDraw 9), DWG, PDF (do formatu A3), Ms Office, Open Office.

Ponadto w ramach małej poligrafi wykonujemy profesjonalne wizytówki, zajmujemy się również oprawą dokumentów.


WYDRUKI

Wszystkie wydruki do formatu A3+ wykonujemy na wielofunkcyjnym urządzeniu laserowym WorkCentre M24 firmy Xerox. Urządzenie to umożliwia najwyższej jakości szybkie i profesjonalne wydruki jedno i dwustronne, sortowane drukowanych dokumentów oraz wydruk na wielu popularnych nośnikach takich jak papier o gramaturze 64-220 g, foliach, papierach samoprzylepnych, papierze fotograficznym itp.

Oferujemy wydruk: fotografii, materiałów reklamowych, plakatów, katalogów, prac dyplomowych, zaproszeń, folderów reklamowych itp.

KSERO WIELKOFORMATOWE

Czarno-białe wydruki wielkoformatowe do szerokości E+ (914mm) realizujemy na profesjonalnym urządzeniu TDS400 firmy Océ, na papierze i kalce.

PLOTOWANIE

Do kolorowego wydruku wielkoformatowego wykorzystujemy ploter HP 500 + który umożliwia nam profesjonalne drukowanie, rysunków, planów, map, plakatów i innych materiałów na potrzeby biur inżynieryjnych lub projektowych do szerokości A0+ (914 mm). Rysunki drukujemy zarówno z formatów zamkniętych JPG, TIFF itp, oraz otwartych CDR (do wersji CorelDraw 9), DWG, Ms Office, Open Office.

 

SKANOWANIE

Skanowanie wielkoformatowe wykonujemy na profesjonalnym skanerze firmy "Colortrac". Urzadzenie to umozliwia skanowanie dokumentacji formatu A0+ (40cali obszar skanowania) z rozdzielczoscia optyczna 600 dpi. 
Skanujemy dokumenty do dowolnej wielkości w kolorze i czarno-białe. Zeskanowane pliki zapisujemy na płytach CD, urządzeniach przenośnych lub wysyłamy pocztą elektroniczną. Wszystkie przeskanowane dokumenty zapisujemy w postaci bitmapowej w dowolnym pliku graficznym (np. PDF, BMP, TIFF, JPG).

PRZYGOTOWANIE DOKUMENTÓW DO DRUKU

Pliki w formacie Corel Draw 9 We wszystkich dokumentach przed dostarczeniem do siedziby firmy, lub przed ich przesłaniem, należy zamienić czcionki na krzywe. Zapobiegnie to ewentualnym zmianom w drukowanym dokumencie w przypadku braku zastosowanych przez Państwa czcionek. W procesie przygotowania dokumentów do druku należy to uwzględnić wielkość marginesów które wynoszą 5mm.
Pliki z wyższych wersji Corel Draw należy zapisać w wersji Corel Draw 9.

Najlepszą jakość wydruku uzyskają państwo po dostarczeniu plików w formacie TIFF lub JPG (z jak najniższą kompresją). W przypadku plików utworzonych w różnych programach graficznych które mają być drukowane jako zdjęcia należy wyeksportować pliki do formatu TIFF
(z kompresją LZW lub bez kompresji) w rozdzielczości ok. 400 DPI.

Dokumenty przyjmujemy na dowolnych nośnikach danych (płyta CD, DVD, karty pamięci,  pendrive) oraz drogą elektroniczną na adres: poligrafia@nobra.com.pl

 

 

 

 

 Centrum Druku Cyfrowego i Poligrafii "NOBRA" S.C, ul. Katowicka 117, 41-500 Chorzów, tel. 32 241 62 40, email: poligrafia@nobra.com.pl
Ksero CHorzów, ksero, skanowanie chorzów, plotowanie chorzów, skan, plot, wydruki chorzów, wielkoformatowe ksero chorzów, wizytówki chorzów, wizytówki, oprawy chorzów, składanie rysunków, poligrafia chorzów